התקנת סילוקית

התקנת סילוקית – היכן מתקינים ומי מבצע

מתכננים לשפץ מרתף ולהפוך אותו ליחידת דיור? רוצים לסגור חלל בבית ולהפוך אותו ליחידה בפני עצמה? אם כן, אתם בוודאי יודעים שהפתרון הטוב והיעיל ביותר לסוגיית ניקוז המים לביוב הינה התקנת סילוקית. בשורות הבאות נתייחס לנושא התקנת הסילוקית, המקומות והמתקנים המתאימים, איתור אנשי מקצוע הולמים, וגורמים שיש לקחת בחשבון.

 

מי מבצע התקנה של סילוקית?

אין ספק כי התקנת סילוקית ומוצרים נוספים המהווים פתרון לסוגיה זו, הינה פשוטה וזולה בהרבה מאשר ניסיונות להתחבר אל קו ביוב שעובר במרחק גדול או במפלס גבוה יותר מהחדר החדש שלכם. יחד עם זאת, בדומה לעבודות מקצועיות רבות גם התקנת סילוקית אינה עניין של מה בכך, שכן יש להבין היטב אילו מתקנים קיימים, כיצד לחבר בצורה נכונה והרמטית, היכן להציב, להתחשב בהיבטים אסתטיים שונים, לחבר בצורה נכונה אל קו הביוב, ועוד מגוון רחב של היבטים שיש לקחת בחשבון. על כן, את ההתקנה של הסילוקית או כל מוצר אחר בו בחרתם יש לבצע עם מי שהינו מורשה יבואן להתקנה של המכשיר. חברות ואנשי מקצוע אלו מכירים היטב את המתקנים שהם מוכרים, מאחוריהם ניסיון רב, וביכולתם לתת לכם פתרון שלם, אסטטי ובטוח.

במידה שאתם מתלבטים לגבי סוג המתקן המתאים לצרכיכם אנו מזמינים אתכם לדבר עם אנשי המקצוע של הפורטל שלנו, ונשמח לספק עצות והמלצות בנושא. כמו כן, אנו מכירים בעלי מקצוע מיומנים, אחראיים, הוגנים ומאושרים עבור התקנת סילוקית, אשר יכולים לבצע את העבודה עבורכם במקומות רבים ברחבי הארץ. מעבר לכך, אם אתם מעוניינים למצוא בעל מקצוע הולם בכוחות עצמכם, תמיד תוכלו להיעזר ברשת האינטרנט. ניתן למשל להיכנס לאתרי אינטרנט של החברות ובעלי המקצוע השונים, וכן לאתרים בתחומי הבנייה והשיפוצים. כמובן, חשוב לברר לגבי סוג המתקנים המוצעים על ידי החברה, יכולתה לתת לכם פתרונות הולמים וכן לגבי העלויות – ואנו בהחלט נשמח לייעץ לכם גם בנושא זה.

התקנת סילוקית במקומות שונים

התקנת סילוקית אפשרית ועדיפה במגוון רחב של מקומות עבור אנשים פרטיים, גורמים עסקיים ומסחריים, וכן גופים ציבוריים. כך לדוגמא, את הסילוקית ניתן להתקין במשרדים, במרתפים, במבנים מסחריים, במרכזי קניות, במוסדות ציבוריים, במבנים ניידים, ובכל חדרי הבית המהווים תוספות דיור – בין אם מדובר במשאבת סילוק המיועדת לשירותים, למקלחת, לכיור, למדיח, למכונת כביסה וכן הלאה. כמובן, התקנת סילוקית צריכה לקחת בחשבון את המרחק מקו הביוב, את המתקן או המתקנים שיהיו מחוברים אליה, את היקף וטיב השימוש, את השטח הפנוי, ועוד. בכל מקרה, מדובר בפתרון הרבה יותר זול, פרקטי, מהיר ונוח מאשר חיבור צנרת לקו הביוב, מה שפעמים רבות בכלל אינו אפשרי מבחינה טכנית ולוגיסטית, או כרוך בעלויות גבוהות במיוחד.

לפרטים נוספים וסיוע בנושא הנכם מוזמנים לפנות אלינו ואנו נשמח לעזור בכל שאלה והתלבטות.